Çözüm Educational Institutions
http://sindexs.org


Weather (Antalya)
Time (Turkey)
Visit Information
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret206140

WCEIS OVERVIEW

7th World Congress on Educational and Instructional Studies
7'nci Eğitim ve Öğretim Çalışmaları Dünya Kongresi

www.icdet.net
27 February/ Şubat 2021 - Turkey

Dear Colleague, Virtual presentations will be made in our congress due to Corona virus (COVIT-19). To attend the congress,Please install the skype program on your computer.  All other rules apply.
Skype address: wceis12@gmail.com
E. Mail: wceis12@gmail.com

Sayın Meslektaşımız, Kongremiz Corona virüs (COVIT-19) nedeniyle sanal olarak Skype programı aracılığıyla yapılacaktır.  Skype programını bilgisayarınıza yükleyiniz. Diğer tüm yazılı olanlar gecerlidir. Kongre programı ve bildiri özetleri kitabı, katılım belgeniz, yaka kartınız sizlere (pdf olarak) e posta ile gönderilecektir.
Skype adresi: wceis12@gmail.com
E. Posta: wceis12@gmail.com

Dear Colleagues,                                                                        
WCEIS is organized by the Çözüm Educational Institutions,   IJONTE- International Journal on New Trends in Education and Their ImplicationsWJEIS- Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET- Journal of Research in Education and  Teaching

In the WCEIS educational and ınstructional studies will be discussed. This conference is being convened to focus on developments, problems and solutions in educational sciences and become a forum for the educators to share their opinions. WCEIS is dedicated to the interdisciplinary studies in education and is hopes to provide a variety of venues to bring invaluable information and researchers from different fields.

You are invited to submit abstract(s) for both paper presentations. Moreover your contributions and innovative ideas will help us develop a conference panel.

We are expecting a lot of researchers from all over the world and from different disciplines to attend the conference during which around 350 uniqe studies will be discussed and more than 100 sessions will be  held.                          
Congress Language: Turkish and English
All papers will be published in journals.

Değerli Meslektaşlarımız,

Uluslararası kongremiz -
WCEIS; Çözüm Eğitim Kurumları, IJONTE International Journal on New Trends in Education and Their ImplicationsGLOKALde Global and Lokal Distance Education, WJEIS  Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisinin,  desteğiyle düzenlenmektedir.

Eğitim ve öğretim çalışmalarının tartışılacağı Kongremizde, eğitim ile ilgili bütün alanlarda var olan durum, yeni gelişmeler ile karşılaşılan sorunlar ve çözümleri üzerinde odaklanılması hedeflenilmektedir. Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları, disiplinler arası çalışmaları da gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkılarına açıktır. Tüm Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında işbirliği yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir.

Kongremiz, bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri doğrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır.

Yaklaşık 350 civarında özgün çalışmanın tartışılacağı ve 100’den fazla oturumun yapılacagi bu kongreye, dünyadaki tüm ülkelerden çok sayıda katılımcı da beklenmektedir.

Kongrede Sunum Dili: Türkçe ve İngilizcedir. Her iki dilde de sunum yapılabilmektedir.

Kongre programı, ile bildiri özetleri kitabı, katılım belgesi ve yaka kartınız pdf baskı olarak  basılacaktır ve sizlere e posta ile gönderilecektir.

Kongrede sunulan ve tüm kurallara uygun olarak zamanında gönderilmiş olan bildirilerin bü tün tam metinleri, aşağıdaki dergilerde yayınlanacaktır.
Please click on the following journal cover/ Lütfen aşağıdaki dergi kapaklarına tıklayınız