Çözüm Educational Institutions
http://sindexs.org


Weather (Antalya)
Time (Turkey)
Visit Information
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret202479

WCEIS OVERVIEW

29-30 November/ Kasım 2019
Porto Bello Hotel Resort& SPA
Akdeniz Bulvarı 1. Sokak, Konyaaltı, Antalya - Turkey
Dear Colleagues,                            
WCEIS is organized by the Çözüm Educational Institutions,   IJONTE- International Journal on New Trends in Education and Their ImplicationsGLOKALde-  Global and Lokal Distance Education, WJEIS- Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET- Journal of Research in Education and  Teaching and WOJDE-International Women Online Journal of Distance Education.   

In the WCEIS educational and ınstructional studies will be discussed. This conference is being convened to focus on developments, problems and solutions in educational sciences and become a forum for the educators to share their opinions. WCEIS is dedicated to the interdisciplinary studies in education and is hopes to provide a variety of venues to bring invaluable information and researchers from different fields.

You are invited to submit abstract(s) for both paper and poster presentations. Moreover your contributions and innovative ideas will help us develop a conference panel.

We are expecting a lot of researchers from all over the world and from different disciplines to attend the conference during which around 350 uniqe studies will be discussed and more than 100 sessions will be held. 

Congress Language: Turkish and English
All papers will be published e book.  Publication date:   November 30, 2018.

Değerli Meslektaşlarımız,
Uluslararası kongremiz -
WCEIS; Çözüm Eğitim Kurumları, IJONTE International Journal on New Trends in Education and Their ImplicationsGLOKALde Global and Lokal Distance Education, WJEIS  Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi, WOJDE International Women Online Journal of Distance Education, Journal of Instructional Technologies & Teacher Education adlı dergilerin desteğiyle düzenlenmektedir.

Eğitim ve öğretim çalışmalarının tartışılacağı Kongremizde, eğitim ile ilgili bütün alanlarda var olan durum, yeni gelişmeler ile karşılaşılan sorunlar ve çözümleri üzerinde odaklanılması hedeflenilmektedir. Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları, disiplinler arası çalışmaları da gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkılarına açıktır. Tüm Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında işbirliği yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir.

Kongremiz, sözlü ya da poster bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri doğrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır.

Yaklaşık 350 civarında özgün çalışmanın tartışılacağı ve 100’den fazla oturumun yapılacagi bu kongreye, dünyadaki tüm ülkelerden çok sayıda katılımcı da beklenmektedir.

Kongrede Sunum Dili: Türkçe ve İngilizcedir. Her iki dilde de sunum yapılabilmektedir.

Kongre programı ile bildiri özetleri kağıt baskı olarak  basılacaktır ve kongre çantasıyla birlikte otelde katılımcılara teslim edilecektir.

Kongrede sunulan ve tüm kurallara uygun olarak zamanında gönderilmiş olan bildirilerin bütün tam metinleri, Kongre başlığını taşıyan ISBN Numaralı e Kitap olarak basılmış olacaktır (Kağıt baskı olmayacaktır) ve  www.wceis.org sitesinde e kitap olarak 30 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmış olacaktır.

Katılımınızla güçleneceğine inandığımız uluslararası kongremize bekliyoruz.